Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

04.04.2024 - 07:52, aktualizacja 04.04.2024 - 10:27
Redakcja: jp

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci

W imieniu Sii Polska serdecznie zapraszamy Was na dni otwarte Sii Polska w Katowicach, które odbędą się w dniu 25 kwietnia 2024 r. w biurze przy Alei Roździeńskiego 1a w Katowicach.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich studentów kierunków technicznych. Celem spotkania jest przede wszystkim poznanie Sii Polska, a także propozycja warsztatów technicznych, podczas których będziecie mogli poznać komercyjny projekt i rozwinąć swoje umiejętności.

W tym roku Firma proponuje warsztaty oraz prelekcję techniczną, która przybliży działanie i wykorzystanie procesu CI/CD w projekcie. Spotkanie poprowadzi inżynier Sii Polska – Marcin Pytel. Jak co roku będzie również możliwość konsultacji z działem rekrutacji w postawieniu pierwszych kroków w rekrutacji.

Agenda:

• 12:00-13:00 przywitanie uczestników i office tour
  • 13:00-15:30 warsztat techniczny: „Rozwój oprogramowania z wykorzystaniem CI/CD w teorii i praktyce”
  • 15:30-16:00 przerwa: pizza + networking
  • 16:00-17:00 Quick Recruitment Consultation