Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Nowoczesne laboratorium | Wolne miejsca na certyfikowane szkolenia

22.09.2021 - 08:14, aktualizacja 22.09.2021 - 08:41
Redakcja: jp

Szkolenia dla pracowników Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych i Wydziału Nauk Przyrodniczych.

W dniach od 15 do 30 września odbywa się 7 niezależnych, certyfikowanych szkoleń pt „Nowoczesne laboratorium”.

Są jeszcze wolne miejsca na szkolenia:

1. Nadzór nad wyposażeniem laboratorium” w terminie 23.09.2021 (10 h dydaktycznych) – 7 miejsc wolnych.
  2. Akredytacja laboratoriów badawczych zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02” w terminie 24.09.2021 (10 h dydaktycznych) – 2 wolne miejsca.
  3. Kontrolowanie jakości podłoży z zastosowaniem szczepów wzorcowych” w terminie 28-29.09.2021 (18 h dydaktycznych) – 6 wolnych miejsc.

Wszystkie szkolenia odbywają się w trybie LIVE w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska w Katowicach, na ul. Jagiellońskiej 28. Szkolenia są skierowane dla pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych związanych z naukami przyrodniczymi i odbywają się w 10 osobowych grupach. Nabór prowadzony jest oddzielnie dla każdego szkolenia (wymagane jest złożenie załącznika nr 6 oddzielnie dla każdego tematu szkolenia). Oryginały dokumentów należy dostarczyć do pokoju 2.9, ul. Bankowa 12. Dopuszczalne jest złożenie dokumentów w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie podpisanych dokumentów) na adres mailowy juwm.zintegrowane@us.edu.pl, a następnie uzupełnienie oryginałów w terminie nie późniejszym niż w dniu rozpoczęcia danego szkolenia.

UWAGA – ze względu na krótkie terminy można tylko zgłosić swój akces w szkoleniu i umówić się indywidualnie na uzupełnienie dokumentacji w terminie późniejszym.

Kontakt:

• Dr hab. Mirosław Nakonieczny, prof. UŚ Koordynator Programu JU-WM w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska miroslaw.nakonieczny@us.edu.pl.
  • Dział Projektów Uniwersytet Śląski w Katowicach ul. Bankowa 12, p. 2.9 (były 156) 40-007 Katowice tel. 32 359 2173.

Link do komunikatu: https://us.edu.pl/wydzial/wnst

Serdecznie zapraszamy.