Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
  • Français
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Program stypendialny „Pasjonaci Edukacji”

30.03.2021 - 11:56, aktualizacja 30.03.2021 - 12:02
Redakcja: jp
Biuro Karier - logo

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju oraz zespół Centralnego Domu Technologii zapraszają studentów do udziału w Programie stypendialnym „Pasjonaci Edukacji”! Został on przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby związać swoją przyszłość z nauczaniem dzieci i młodzieży, ale ze względu na trudniejszą sytuację materialną swoje marzenia odkładają w czasie lub z nich rezygnują.

W ramach Programu aż 50 młodych ludzi otrzyma wsparcie finansowe, które może przeznaczyć na swój rozwój zawodowy i dokształcanie. Ponadto uczestnicy dostaną możliwość udziału w warsztatach na temat edukacji technologicznej dzieci i młodzieży organizowanych dla nauczycieli przez doświadczonych edukatorów i ekspertów Centralnego Domu Nauczycieli.


DLA KOGO?
W Programie „Pasjonaci Edukacji” mogą wziąć udział studenci kierunków humanistycznych oraz ścisłych, na których odbywa się kształcenie przyszłych nauczycieli. Kryteria wyboru stypendystów do Programu są jasne i egalitarne – decyduje rozpoczęty 3. rok studiów, średnia ocen oraz potwierdzona sytuacja materialna ich rodziny.


SPOSÓB APLIKACJI
Nabór stypendystów trwa do 31 marca!

Wszystkie informacje na temat programu są dostępne na stronie.

return to top