16 czerwca 2026 r. w Kampusie chorzowskim odbył się II Dzień Wydziału – wydarzenie integracyjne dla całej społeczności WNST. Wydarzenie zaingurowały władze dziekańskie spotkaniem z pracownikami, w czasie którego omówiono poprzedni rok pracy.
Następnie uczestnicy brali udział w licznych aktywnościach: turnieju koszykówki i tenisa stołowego, zajęciach jogi na trawie oraz warsztatach akwarelowych. Dzięki słonecznej pogodzie spędziliśmy czas na zewnątrz na wspólnych rozmowach, muzyce i smacznym jedzeniu.
Dziękujemy za zaangażowanie w organizację spotkania oraz liczne przybycie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

