Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

21.12.2023 - 15:17, aktualizacja 22.12.2023 - 08:11
Redakcja: slawomirkaptacz

Drodzy Studenci,

Boże Narodzenie to bardzo wyjątkowy dzień, który spędzamy w rodzinnym gronie. Zanim jednak pracownicy i studenci naszej uczelni rozjadą się do domów, pragniemy i pod akademicką „strzechę”,  zaprosić wigilijnego ducha Świąt Bożego Narodzenia. Na co dzień zapracowani i zabiegani, łakniemy zatrzymać się na chwilę, aby nie stracić tego, co najważniejsze, serdecznych relacji międzyludzkich, o które, szczególnie w dzisiejszym świecie, należy dbać.

Cieszymy się niezmiernie, że studenci wszystkich roczników Fizyki Medycznej, których zaprosiliśmy na wspólną wigilię z pracownikami naszej uczelni, mającymi zajęcia na tym kierunku studiów, tak licznie przybyli zabierając ze sobą pociechy (kto wie może Syn Zosi – Mateusz kiedyś zawita na Fizykę Medyczną :), z drugiej strony kocia pociecha Magdy jest przedmiotem naszych badań jako wzór na Jej tatuażach :)).

Cieszymy się, że społeczność akademicka , którą wszyscy tworzymy, odczuwa radość ze wspólnej nauki, ale także cieszy nas wolny czas spędzony razem, w blasku choinki i przy dźwiękach kolędy.

Raz jeszcze, składamy Wam Drodzy Studenci, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku i nowych sił, aby zbliżająca się sesja egzaminacyjna była miłą formalnością!

fot. Agnieszka Szurko