Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Trwa rekrutacja do projektu UNIWERS-US | Zostań ekspertem w zakresie projektowania uniwersalnego

14.09.2022 - 09:59 aktualizacja 14.09.2022 - 12:19
Redakcja: jp
Tagi: projektowanie uniwersalne, universal design

Biuro Projektu UNIWERS-US ogłasza, iż trwa jeszcze rekrutacja do wspólnoty uczącej się w Projekcie „UNIWERS-US. Kadra Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dla projektowania uniwersalnego”.

O projekcie

Rekrutacja do Projektu odbywa się zespołowo (zespół liczy przynajmniej 2 uczestników). Zespół uczestniczy w trzech szkoleniach dotyczących problematyki projektowania uniwersalnego oraz w dwóch warsztatach. Następnie zespół tworzy rekomendacje do prowadzonych w ramach zajęć dydaktycznych  modułów. Za przygotowane rekomendacje członkowie zespołu otrzymają wynagrodzenie. Więcej o projekcie na stronie uniwersus.us.edu.pl lub pod numerem telefonu 322691869.

Gdzie jesteśmy?

Aktualnie trwają szkolenia, które odbywają się zdalnie i trwają 8 godz. lekcyjnych każde. Niebawem będą tworzone grupy warsztatowe dla zespołów, więc wszystkie zainteresowane osoby prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się do projektu. Tworzona jest także pracownia projektowania uniwersalnego, która będzie do dyspozycji wszystkich uczestników projekt.

Rekrutacja

Podpisany oryginał formularza 2b – WSPÓLNOTA UCZĄCA SIĘ (dostępny na stronie projektu; zakładka formularze) należy przekazać do Biura Projektu  osobiście lub drogą pocztową (pocztą tradycyjną lub wewnętrzną UŚ) na adres ul. Żytnia 12/27, 41-200 Sosnowiec (do Asystenta ds. administracyjnych) lub na adres ul. Bankowa 12, pokój 2.13, 40-007 Katowice (do Asystenta ds. finansowych), z dopiskiem na kopercie „Rekrutacja – UNIWERS-US” i datą złożenia.

Serdecznie zapraszamy.

return to top