Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | Citi Solutions Center | NLP – Przetwarzanie języka naturalnego

09.11.2022 - 10:36, aktualizacja 21.11.2022 - 15:27
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Prowadzący 

Joanna Smolska i Tomasz Kulnianin

O spotkaniu

NLP – Przetwarzanie języka naturalnego

Machine Learning i Data Science – co kryje się pod tymi (niezwykle modnymi ostatnio) nazwami? W jaki sposób Siri czy Alexa są w stanie inteligentnie nam odpowiadać? W tracie tej sesji skupimy się na poddziedzinie Data Science zajmującej się przetwarzaniem języka naturalnego (Natural Language Processing – NLP), czyli jak sprawić by program zrozumiał człowieka. Wytłumaczymy podstawy teoretyczne, które potem wykorzystamy w praktyce w trakcie krótkiego demo.

Opis firmy

Citi Solutions Center (CSC) Poland ma swoje lokalizacje w Warszawie (HQ) oraz w Olsztynie. Niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w dynamicznym otoczeniu, czy też cenisz sobie spokojną, rodzinną atmosferę – z Citi możesz zbudować wartościową karierę i cieszyć się równowagą pomiędzy rozwojem zawodowym, a życiem prywatnym. CSC Poland jako strategiczna dla Grupy Citi lokalizacja została otwarta w 2005 roku, licząc zaledwie 57 pracowników. Dziś stanowimy międzynarodowy, różnorodny zespół składający się z ponad 6000 osób.

Nasze zespoły pracują w pełnym spektrum działalności Citi, operując w obszarach takich jak przeciwdziałanie praniu pieniędzy, operacje bankowości prywatnej, technologia, usługi skarbowe i finansowanie handlu czy audyt wewnętrzny, świadcząc także usługi w zakresie rynków finansowych i papierów wartościowych oraz wielu innych.

Możliwości pracy i rozwoju w Citi Solutions Center Poland obejmują nie tylko różne gałęzie biznesu, ale także wiele lokalizacji – nasze usługi świadczymy w 90 krajach na całym świecie!

Link do spotkania

https://citi.zoom.us…
Meeting ID: 975 7962 7110
Password: 395650

return to top