Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | eq system | Analiza biznesowa w procesie implementacji rozwiązań IT w firmach produkcyjnych…

29.02.2024 - 23:17, aktualizacja 10.03.2024 - 20:05
Redakcja: slawomirkaptacz
Tagi: poniedziałek z IT

eq system logo

Prowadzący

Grzegorz Kośmider

O spotkaniu

Analiza biznesowa w procesie implementacji rozwiązań IT w firmach produkcyjnych: cel, przebieg i przegląd stosowanych technik.

Webinar skupia się na praktycznym przedstawieniu modeli procesów biznesowych w kontekście projektów oprogramowania. Uczestnicy nauczą się mapować istniejące procesy, identyfikować obszary usprawnień i projektować nowe procesy. Poznają narzędzia techniczne i podejście biznesowe do prowadzenia analiz w IT.

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XPRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 200 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.

Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w zakresie tworzenia oprogramowania i wspierać Cię w budowaniu kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Link do spotkania

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join…

return to top