Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | eq system | Klient, system i co dalej? Zarządzanie projektami wdrożeniowymi IT jako silnik innowacji współczesnych firm. Case study eq system.

18.11.2023 - 23:00, aktualizacja 23.11.2023 - 12:37
Redakcja: slawomirkaptacz
Tagi: poniedziałek z IT

eq system logo

Justyna Żydek

O spotkaniu

Spotkanie dotyczy specyficznych aspektów zarządzania projektem wdrożeniowym systemów informatycznych. Uczestnicy dowiedzą się, jak identyfikować cele projektu, alokować zasoby, zarządzać zmianami i monitorować postępy. Praktyczny case study nt. roli projektów wdrożeniowych w procesie transformacji biznesowej oraz innowacji mogących wyniknać z ich skutecznego zarządzania.

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XPRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 200 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.

Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w zakresie tworzenia oprogramowania i wspierać Cię w budowaniu kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Link do spotkania