Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Poniedziałek z IT | eq system | Spring w działaniu…

29.04.2024 - 23:11, aktualizacja 10.05.2024 - 10:42
Redakcja: slawomirkaptacz
Tagi: poniedziałek z IT

eq system logo

Prowadzący

Artur Krawczyk

O spotkaniu

Spring w działaniu: praktyczne wskazówki i sztuczki. Poznaj framework Spring od strony pracy programisty w eq system.

Webinar wprowadza do popularnego frameworka Spring. Uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę na temat wstrzykiwania zależności, tworzenia kontrolerów webowych oraz pracy z modułami Spring, co jest przydatne w tworzeniu zaawansowanych aplikacji. Prelegent skoncentruje się na praktycznych aspektach korzystania z Spring, dzieląc się cennymi wskazówkami i technikami.

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XPRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 200 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.

Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w zakresie tworzenia oprogramowania i wspierać Cię w budowaniu kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Link do spotkania

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join…

return to top