Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

XVII Wykład im. Profesora Andrzeja Lasoty | Prof. dr hab. Ryszard Rudnicki – With Andrzej Lasota there and back again

20.12.2023 - 11:33, aktualizacja 09.01.2024 - 15:09
Redakcja: jp

Z przyjemnością informujemy, że 12 stycznia 2024 r. o godzinie 15:00 w auli im. Kazimierza Lepszego, mieszczącej się budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach, odbędzie się XVII Wykład im. Profesora Andrzeja Lasoty. W ramach wydarzenia zaplanowano wykład:

With Andrzej Lasota there and back again
Prof. dr hab. Ryszard Rudnicki
Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk

Na wykład serdecznie zapraszają Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych, prof. dr hab. Danuta Stróż oraz przewodniczący Kapituły Wykładu im. prof. Andrzeja Lasoty, prof. dr hab. Łukasz Stettner.

Link do streszczenia wykładu

Wykład będzie transmitowany na kanale YT Uniwersytetu Śląskiego. Link do wykładu: https://youtu.be/Zr4IxhdJbN4