Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Informatyka 1 rok | Rejestracja do grup w semestrze letnim

19.01.2023 - 20:53, aktualizacja 20.01.2023 - 08:58
Redakcja: jp

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci 1 roku studiów na kierunku informatyka.

W dniu 19.01.2023 r. o godz. 18:00 rozpoczęła się rejestracja do grup na letni semestr.

Należy wskazać przynależność do wybranej grupy laboratoryjnej za pomocą rejestracji do modułu Języki programowania obiektowego (W4-IN-S1-19-2-JPO).Następnie należy zarejestrować się do jednej wybranej grupy laboratoryjnej. W Systemie USOS grupy posiadają oznaczenie tylko numeryczne, w planie dodatkowo literowe. Grupa w planie A1, to w USOSie grupa 1, C5 to 5 itd.

Otwarte do rejestracji są grupy od A1 do F12. W przypadku wyczerpania się miejsc w tych grupach proszę zgłosić ten fakt mailowo arkadiusz.sacewicz@us.edu.pl, zostanie otwarta kolejna grupa.

Na pozostałe moduły dokonany zostanie wpis zgodnie z grupami wskazanymi w ramach tej rejestracji (wszystkie zajęcia w tej samej grupie).

Proszę nie sugerować się obecnie podanymi terminami zajęć, plan na semestr letni będzie dopiero układany.

Link: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych – USOSweb