Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Informatyka II rok studia stacjonarne | rejestracja II tura na specjalności

10.02.2022 - 11:01, aktualizacja 15.02.2022 - 17:25
Redakcja: jp

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci II roku Informatyki, studia stacjonarne.

W poniedziałek dn. 07.02.2022 r. o godz. 16:00 rozpoczyna się II tura rejestracji – wybór specjalności. Prosimy rejestrować się do odpowiedniego modułu w zależności od wybranej specjalności:

Można rejestrować się do:

• Inżynieria systemów informatycznych – W4-IN-IS-S1-19-4-PSZ Programowanie w środowiskach zintegrowanych (limit 45 osób)
  • Inżynieria oprogramowania – W4-IN-IO-S1-19-4-PUS Programowanie układów sterowania (limit 60 osób)

Nie można się rejestrować:

•  Projektowanie aplikacji webowych – W4-IN-AW-S1-19-4-PDS Języki programowania dynamicznych stron internetowych – limit wyczerpany nie można się rejestrować. Osoby zarejestrowane na tę specjalność w pierwszej turze są zaakceptowane i czekają na trzecią turę, aby wskazać grupę w ramach specjalności.

Nie uruchomiono:

• Technologie przetwarzania danych – W4-IN-TP-S1-19-4-NIU Naturalne interfejsy użytkownika
  • Grafika aplikacji webowych i hybrydowych – W4-IN-GA-S1-19-4-PIG Projektowanie interfejsów graficznych aplikacji internetowych i hybrydowych (limit 30 osób)

Osoby zarejestrowane na nieuruchomione specjalności zobowiązane są do zarejestrowywania na jedną z dwóch obecnie dostępnych.

Po zakończeniu II tury w III turze nastąpi rejestracja do grupy w ramach wybranej specjalności. Terminy kolejnych tur będą ogłaszane po rozliczeniu poprzedniej tury.