Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Projekt UNIWERUS | Dodatkowa rekrutacja do „wspólnoty uczącej się”

17.05.2022 - 18:45, aktualizacja 10.06.2022 - 09:07
Redakcja: jp

Biuro Projektu UNIWERS-US ogłasza dodatkową rekrutację do wspólnoty uczącej się w Projekcie „UNIWERS-US. Kadra Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dla projektowania uniwersalnego”.

Dodatkowa rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności przesłanych zgłoszeń i trwać będzie do momentu wyczerpania limitu miejsc.

Podpisany oryginał formularza zgłoszeniowego 2b – WSPÓLNOTA UCZĄCA SIĘ (dostępny na stronie projektu: uniwersus.us.edu.pl w zakładce formularze) należy przekazać do Biura Projektu UNIWERS-US, osobiście lub drogą pocztową (pocztą tradycyjną lub wewnętrzną UŚ) na adres ul. Żytnia 12/27, 41-200 Sosnowiec (do Asystenta ds. administracyjnych) lub na adres ul. Bankowa 12, pokój 2.13, 40-007 Katowice (do Asystenta ds. finansowych), z dopiskiem na kopercie „Rekrutacja – UNIWERS-US” i datą złożenia.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że część C – klauzula informacyjna, powinna być dołączona przez każdego kandydata osobno i podpisana odpowiednio w miejscu zgłaszający zespół / kandydat (członek zespołu).