Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Student | 14.03 | Spotkanie z dziennikarzem Onetu

11.03.2024 - 15:14, aktualizacja 11.03.2024 - 15:16
Redakcja: jp

W czwartek 14 marca w godz. 13.00–14.30 odbędzie się spotkanie online z Adrianem Bolechowiczem – dziennikarzem, starszym specjalistą ds. partnerstw w Onecie.

Podczas prelekcji gość opowie o pracy dla największego w naszym kraju portalu opiniotwórczego, a także przedstawi szczegóły projektu, w ramach którego studentki i studenci oraz wykładowczynie i wykładowcy Uniwersytetu będą mogły/mogli publikować pod własnym nazwiskiem treści dla Onetu. Będzie to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak od kulis wygląda praca w grupie Ringier Axel Springer, oraz do nawiązania współpracy.

Zapisy na spotkanie odbywają się przez formularz. Link do spotkania zostanie przekazany uczestniczkom i uczestnikom na dzień przed wydarzeniem.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.

Biuro Karier - logo