Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Student | Program letnich praktyk „Wodospad możliwości” | Vattenfall Poland

17.04.2024 - 12:34, aktualizacja 17.04.2024 - 12:49
Redakcja: jp

Vattenfall IT Services Poland – partner Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych w organizacji projektu  Poniedziałek z IT, jeden z największych w Europie producentów i sprzedawców energii serdecznie zaprasza na letnie, płatne praktyki studencki pn.: „Wodospad możliwości”.

15 kwietnia 2024 r. ruszył w Vattenfall IT Services Poland nabór do programu letnich, płatnych praktyk dla studentów kierunków IT oraz pokrewnych. W ciągu 6 wakacyjnych tygodni uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnorodnością pracy i stanowisk w dużej międzynarodowej organizacji IT.

W ciągu 120 godzin spędzonych z Vattenfall będzie okazja zobaczyć, jak na co dzień pracują deweloperzy, ale także inne osoby odpowiedzialne za obsługę systemów i zarządzanie złożoną infrastrukturą teleinformatyczną. Program obejmuje też kilka zadań do wykonania, by sprawdzić w praktyce swoje możliwości. Wszystko uzupełnią profesjonalne szkolenia.

Termin nadsyłania aplikacji (wyłącznie poprzez stronę www) mija 30 kwietnia 2024 r.

Szczegóły programu i link do rejestracji można znaleźć na stronie: Praktyki studenckie w IT | Vattenfall Poland