Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Student | Realizacja lektoratów i zajęć z wychowania fizycznego w terminie 13-17 maja 2024 roku

10.05.2024 - 12:32, aktualizacja 10.05.2024 - 12:32
Redakcja: jp

Szanowne Studentki i Szanowni Studenci,

ze względu na realizację w przyszłym tygodniu (od 13 do 17 maja 2024) zajęć w ramach kształcenia obszarowego wspierającego kształcenie kierunkowe (tzw. tydzień projektowy) lektoraty będą realizowane w trybie konsultacyjnym z wykorzystaniem technik i narzędzi kształcenia na odległość.

Zajęcia lektoratowe w tym tygodniu nie są zatem obowiązkowe, ale dają szansę studentom i studentkom na spotkanie online z osobami prowadzącymi zajęcia, nadrobienie zaległości, skonsultowanie kwestii nieoczywistych.

Zajęcia wychowania fizycznego planowane są jako nieobowiązkowe realizowane stacjonarnie umożliwiające studentom i studentkom odrobienie nieobecności (zarówno tej z przeszłości, jak i planowanej w przyszłości).