Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Wizyty studyjne u pracodawców | zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie

22.03.2022 - 07:38, aktualizacja 22.03.2022 - 08:11
Redakcja: jp

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki czterech ostatnich semestrów I i II stopnia kierunków studiów realizowanych na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych do wzięcia udziału w jednodniowych wizytach studyjnych u pracodawców.

Oferujemy wizyty w trzech firmach:

1. Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego, oddział w Pszczynie (zapewniamy dojazd) – Firma zajmuje się badaniami toksykologicznymi i ekotoksykologicznymi służącymi ocenie szkodliwości substancji chemicznych dla zdrowia ludzi, zwierząt i środowiska
  2. i_Petrol, Katowice – Laboratorium produktów energetycznych z siedzibą główną w Katowicach zajmuje się przede wszystkim badaniem parametrów oraz właściwości chemiczno-fizycznych paliw, olejów, smarów, produktów rafinacji naftowej oraz węgla.
  3. Odczynniki – spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach – Firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą odczynników chemicznych

Rekrutacja trwa do dnia 29 marca 2022 r.

Więcej informacji na stronie projektu: REKRUTACJA; Wizyty studyjne w firmach | Zintegrowane (us.edu.pl)

Szkolenia finansowane są w ramach projektu:
ZINTEGROWANY PROGRAM ROZWOJU Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

strona projektu