Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | Keywords Studios | Instructional Design w branży IT i nie tylko

19.10.2022 - 11:56, aktualizacja 26.10.2022 - 09:48
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Dawid Zaborny – Player Support Product Trainer
kontakt: dzaborny@keywordsstudios.com

O spotkaniu

Instructional Design w branży IT i nie tylko

Podczas wykładu poznasz podstawowe założenia Instructional Designu, czyli metod budowania dokumentacji, materiałów szkoleniowych czy nawet całych aplikacji w taki sposób, by stanowiły dla końcowego użytkownika intuicyjne, atrakcyjne i efektywne źródło wiedzy.

Program:

• Krótka historia branży Instructional Design.
  • Podstawowe mechanizmy wpływające na intuicyjność UI, tutoriali, narzędzi, tekstów.
  • Metody usprawniania komunikacji z użytkownikiem końcowym.
  • Przykłady z branży gier komputerowych.

Opis firmy

Największa firma branży gier wideo na Śląsku. Keywords Studios ma ponad 70 studiów w 23 krajach na 5 kontynentach. W największym w Europie katowickim oddziale ponad 1100 pracowników z ponad 50 narodowości testuje gry wideo pod względem funkcjonalnym i lokalizacyjnym oraz zapewnia wsparcie graczom z całego świata. Firma cały czas aktywnie rekrutuje nowe osoby umożliwiając pracę stacjonarną w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic, a na wybranych stanowiskach również zdalną – z dowolnego miejsca w kraju.

Link do spotkania