Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Student | Spotkanie z funkcjonariuszami CBA

02.10.2024 - 15:36, aktualizacja 02.10.2024 - 15:36
Redakcja: jp

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca w jednej z najbardziej prestiżowych jednostek antykorupcyjnych w Polsce? Spotkaj się z funkcjonariuszami Centralnego Biura Antykorupcyjnego!

Wykład będzie przeprowadzony w ramach cyklu „Pełnoletni w służbie: Razem dla uczciwego państwa”, powiązanego z obchodami utworzenia Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Podczas spotkania uczestniczki i uczestnicy uzyskają informacje o CBA i zagadnieniach związanych z jego działaniami (głównie przeciwdziałanie korupcji, zwalczanie przestępczości, kontrole, informatyka kryminalistyczna itp.).

Spotkanie odbędzie się 16 października w godz. 13.00–14.30 w spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5, parter, sala konferencyjna A i B). Zapisy odbywają się przez formularz. Informację o zakwalifikowaniu osoby uczestniczące otrzymają na dzień przed wydarzeniem.

Szczegóły na stronie Biura Karier.