Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
kandydat
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Wysokość opłaty za legitymację

Wszyscy studenci przyjęci na I rok studiów prowadzonych w Uniwersytecie Śląskim (studia stacjonarne i niestacjonarne) otrzymają elektroniczną legitymację studencką (ELS). Kandydaci podejmujący studia na dwóch kierunkach wnoszą opłatę za jedną legitymację.

 

  • Osoby przyjęte (od roku akademickiego 2021/2022) na studia stacjonarne i niestacjonarne wnoszą opłatę za elektroniczną legitymację studencką, w wysokości 22,00 zł.

 

Numer konta do wpłaty

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych mogą sprawdzić numer konta, logując się
w serwisie USOSweb.
Możliwość zalogowania do serwisu USOSweb zostaje aktywowana po złożeniu przez kandydata wymaganych dokumentów i dokonaniu wpisu na studia. O termin aktywowania możliwości logowania do USOSweb prosimy pytać w dziekanacie. Numer konta dostępny jest w serwisie USOSweb, w zakładce DLA WSZYSTKICH.

Studenci, którzy studiują kilka kierunków na różnych wydziałach, posiadają kilka różnych numerów kont, w zależności od liczby wydziałów.

Pomoc w zakresie obsługi serwisu USOSweb można również uzyskać kontaktując się z Działem Informatycznej Obsługi Toku Studiów.

  UWAGA:

  • Opłaty za legitymację nie można wnosić na konto w systemie IRK. Konto jest aktywne tylko w okresie rekrutacji i należy wpłacać na nie tylko opłatę rekrutacyjną. Po zakończeniu rekrutacji konto ulega likwidacji.

return to top