Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

30.09.2021 - 10:37, aktualizacja 30.09.2021 - 14:21
Redakcja: jp

O Konferencji

Instytut Chemii Uniwersytetu Śląskiego oraz Polskie Towarzystwo Metabolomiczne serdecznie zapraszają na VIII Konferencję pn. „Metabolomics Circle 2021”, która odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2021 r., w trybie zdalnym. Podczas tegorocznej edycji silnie zaakcentowana będzie rola chemometrii w badaniach metabolomicznych. Językiem konferencji będzie język angielski.

• 17 listopada – warsztaty
  • 18 i 19 listopada – sesje naukowe

Opłata konferencyjna za pełne uczestnictwo wynosi 100 zł. Dla członków Polskiego Towarzystwa Metabolomicznego, którzy w bieżącym roku wnieśli składkę wynosi ona 60 zł. Uczestnicy konferencji mogą nieodpłatnie uczestniczyć w warsztatach. Limit miejsc jest ograniczony i decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na warsztaty będzie już niebawem możliwa.

Rejestracja uczestników na konferencję jest już otwarta i można jej dokonać do dnia 31 października br. włącznie.
Link do rejestracji

Adres strony internetowej Konferencji

Kontakt do organizatorów: e-mail: metcircle2021(at)us.edu.pl

read it in english

WIRTULANA PANORAMA KATOWIC

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Pana Prof. Krzysztofa Bąka z Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach za wykonanie unikatowych grafik, które są wykorzystane jako znaki wizualne tegorocznej edycji konferencji Metabolomics Circle 2021.

Wirtualna panorama Katowic przedstawia najbardziej charakterystyczne obiekty i elementy pejzażu Śląska.