Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English

6. ŚFN KATOWICE: zgłoś propozycję do programu wydarzenia

14.01.2022 - 15:28 aktualizacja 17.01.2022 - 13:14
Redakcja: OO
Tagi: nabór, ŚFN KATOWICE, Silesian Science Festival KATOWICE, Śląski Festiwal Nauki KATOWICE

W sobotę 15 stycznia 2022 roku startuje nabór aktywności do szóstej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Tradycyjnie organizatorzy zachęcają do przesyłania propozycji wszelkich działań popularyzujących naukę – wykładów, warsztatów, pokazów, wystaw, wydarzeń artystycznych oraz aktywności innego rodzaju.

W tym roku nabór aktywności odbywa się za pośrednictwem programu Coffee, a stosowny formularz rejestracyjny zostanie uruchomiony 15 stycznia – link do niego zostanie udostępniony na stronie głównej ŚFN KATOWICE i w zakładce w menu „Wystawcy”. Nowy system ułatwi zgłaszanie propozycji oraz usprawni komunikację i dalsze prace nad programem festiwalu.

6. ŚFN KATOWICE odbywać się będzie od 3 do 5 grudnia 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach oraz hali widowiskowo-sportowej Spodek.

Warto przypomnieć, że sukces dotychczasowych edycji festiwalu w znacznej mierze przyczynił się do uzyskania przez Katowice tytułu Europejskiego Miasta Nauki 2024. ŚFN KATOWICE to święto śląskiej nauki i jeden z największych w Europie wydarzeń o charakterze popularnonaukowym.

grafika promująca nabór aktywności do 6. edycji ŚFN KATOWICE

return to top