Prof. Dariusz Rott przewodniczącym kapituły konkursu „EDUinspiracje – Media”

04.11.2016 - 17:51 aktualizacja 04.11.2016 - 17:51
Redakcja: admin

3 listopada 2016 roku w Warszawie odbyło się posiedzenie Kapituły drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „EDUinspiracje – Media”, którego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+. Głównym celem konkursu jest promowanie autorów najlepszych materiałów dziennikarskich poruszających problematykę związaną z programami i inicjatywami zarządzanymi przez FRSEdukacji. W skład Kapituły wchodzą m.in. Katarzyna Zawada – rzecznik prasowy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Piotr Kieraciński – redaktor naczelny „Forum Akademickiego”. Przewodniczącym Kapituły jest prof. dr hab. Dariusz Rott z Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 17 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.