Akademia Start & Up – trwa nabór

24.10.2016 - 16:39 aktualizacja 24.10.2016 - 16:39
Redakcja: admin

W piątek 7 października 2016 roku na Uniwersytecie Śląskim odbyła się inauguracja Akademii Start & Up – projektu edukacyjnego skierowanego do osób zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej lub prowadzących ją nie dłużej niż 5 lat. Cykl spotkań z praktykami dysponującymi wieloletnim doświadczeniem umożliwia uczestnikom Akademii zdobycie wiedzy potrzebnej do zbudowania pozycji swojej firmy na rynku.

Akademia Start & Up to forma indywidualnego konsultingu, w ramach którego uczestnicy wspólnie z prowadzącymi zajęcia przygotowują strategię rozwoju własnych firm. W ciągu dziesięciu miesięcy rozwijają również umiejętności odpowiedzialnego i sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem.

W edycji realizowanej w Katowicach są ostatnie wolne miejsca. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://ieei.eu/akademia-start-n-up.

Organizatorami Akademii Start & Up są: Independent Economic Experts’ Institute oraz APAX Consulting Group.

Partnerami są: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, SPIN-US sp. z o.o., Business Center Club Loża Katowicka, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Alior Bank, Microsoft oraz Parlament Studentów RP.