Badanie trendence Graduate Barometer 2016

07.01.2016 - 17:01 aktualizacja 07.01.2016 - 17:01
Redakcja: admin

Zachęcamy studentów do udziału w największym w Europie badaniu dotyczącym zagadnień związanych z edukacją i karierą – Trendence Graduate Barometer 2016.

Dzięki badaniu każdego roku około 950 europejskich uczelni otrzymuje dane na temat poziomu zadowolenia ich studentów, a studenci mają swój wkład w kształtowanie środowiska akademickiego i warunków pracy poprzez określenie swoich celów i motywacji. Pracodawcy i uczelnie pozyskają informacje o potrzebach studentów w zakresie kształcenia i rynku pracy.

Badanie prowadzone jest anonimowo i trwa ok. 20 minut. Kwestionariusz dostępny jest na stronie: www.trendence-gradbarometer.eu. Dla uczestników przygotowano nagrody: 5 kuponów o wartości 500 euro oraz 10 – o wartości 200 euro (voucher BestChoice można wykorzystać w ponad 70 sklepach internetowych, wygraną kwotę można podzielić, robiąc zakupy w różnych sklepach partnerskich lub połączyć kilka voucherów). Dane uczestników podlegają ścisłej ochronie prawnej.

Banner reklamujący badanie