Brunch naukowo-biznesowy pn. „Miliard w patencie 5”

15.11.2018 - 14:22 aktualizacja 05.11.2019 - 11:10
Redakcja: admin

W środę 28 listopada 2018 roku o godz. 10.00 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach (ul. Medyków 8b, sala 114) rozpocznie się brunch naukowo-biznesowy pn. „Miliard w patencie 5” organizowany przez spółkę celową Uniwersytetu Śląskiego SPIN-US Sp. z o.o. oraz Centrum Transferu Technologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Spotkanie służyć będzie: prezentacji rozwiązań w obszarach medycyny i farmacji oraz Life Quality Technology pod kątem możliwości ich wykorzystania w gospodarce, identyfikacji projektów w celu przyszłej komercjalizacji wyników badań naukowych oraz tworzeniu nowych relacji, które stać się mogą podstawą realizacji projektów badawczo-wdrożeniowych.

Prezentowane innowacje będą dotyczyć m.in.:

• małoinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej,
  • biodegradowalnej nananowłókniny opatrunkowej,
  • nowego podejścia w ochronie zdrowia w zakresie opieki nad najmłodszymi pacjentami,
  • technologii 3D w nowoczesnej edukacji anatomii,
  • nowoczesnych metod syntezy poimerów.

Brunch naukowo-biznesowy adresowany jest do firm sektora prywatnego, naukowców, inwestorów kapitałowych oraz wszystkich zainteresowanych. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.miliard5.evenea.pl.