Drugi numer „No Limits” – czasopisma popularnonaukowego UŚ

31.07.2020 - 14:28 aktualizacja 31.07.2020 - 14:28
Redakcja: OO, Sekcja Prasowa
Tagi: czasopismo, no limits

Ukazał się drugi numer nowego czasopisma popularnonaukowego Uniwersytetu Śląskiego, przybliżającego działalność naukowo-badawczą naszej uczelni. Tematem przewodnim numeru są kwestie związane z wodą.

Półrocznik „No Limits” pokazuje ciekawe, nowatorskie i ważne badania naukowe realizowane na Uniwersytecie Śląskim lub we współpracy z naszą uczelnią. Czasopismo skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, a przede wszystkim do osób zainteresowanych odkryciami w świecie nauki, techniką, nowymi materiałami i technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

„No Limits” wydawane jest na certyfikowanym papierze ekologicznym zarówno w wersji polskojęzycznej, jak i anglojęzycznej, nakład każdej z nich to 1 tys. egzemplarzy.

» Przejdź na stronę czasopisma „No Limits”

Okładka drugiego numeru czasopisma „No Limits”

return to top