Dzień otwarty na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach

17.03.2017 - 14:25 aktualizacja 17.03.2017 - 14:25
Redakcja: admin

W piątek 31 marca 2017 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach odbędzie się dzień otwarty, podczas którego uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli wysłuchać wykładów oraz wziąć udział w warsztatach dotyczących m.in. grafiki, programowania oraz tworzenia gier. Spotkania w ramach dnia otwartego odbywać będą się od godz. 9.30 do 14.00 w budynku przy ul. Będzińskiej 39 (Sosnowiec).

Program obejmuje między innymi programowanie aplikacji mobilnych, ćwiczenia z programowania w Visual Studio, zajęcia z grafiki komputerowej, a także prelekcje dotyczące programowania rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej oraz ataków hakerów i cyberterrorystów.

Harmonogram spotkań oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: wiinom.us.edu.pl/dni-otwarte