Głosowanie na Studenta i Doktoranta Roku

10.11.2021 - 10:28 aktualizacja 12.11.2021 - 10:33
Redakcja: RJ

Trwa głosowanie na Studenta i Doktoranta Roku. Spośród laureatów tegorocznej edycji Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego, wspólnota akademicka uczelni poprzez głosowanie w internetowym systemie USOS wybierze osoby, którym przyznany zostanie tytuł Studenta/Studentki oraz Doktoranta/Doktorantki Roku.

Głosowanie w plebiscycie potrwa do 16 listopada do godz. 23.59.

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy zalogować się na stronie: ankieter.us.edu.pl.

Szczegółowe informacje na temat Wyróżnień JM Rektora UŚ, w tym sylwetki laureatów XIII edycji konkursu, dostępne są na stronie: us.edu.pl/student.

Wyniki głosowania zostaną przedstawione podczas uroczystej gali, która odbędzie się 17 listopada 2021 roku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na portalu Facebook oraz za pośrednictwem uniwersyteckiego kanału YouTube.

Grafika promująca Wyróżnienia JM Rektora UŚ