„Grupy rozwoju i wsparcia osobistego” – dołącz do kolejnej edycji projektu

12.09.2022 - 12:35 aktualizacja 12.09.2022 - 12:35
Redakcja: AJS

Rzecznik praw studenta i doktoranta dr hab. Agnieszka Bielska-Brodziak, prof. UŚ zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Grupy rozwoju i wsparcia osobistego”.

Celem projektu jest ułatwienie wglądu we własne przeżycia i uruchamianie procesów zmian wewnętrznych, które sprzyjają głębszemu rozumieniu siebie: swoich potrzeb, zasobów i ograniczeń. Praca w grupie pozwala lepiej się komunikować: uważniej słuchać i jaśniej wypowiadać własne opinie. Daje szansę na wzrost świadomości własnego stanu psychicznego, lepsze radzenie sobie z trudnościami. Umożliwia też rozwinięcie zdolności do wczuwania się w przeżycia innych.

Grupa odbędzie 8 spotkań prowadzonych przez terapeutki nurtu Gestalt. Spotkania są bezpłatne i będą realizowane w okresie październik–grudzień 2022 roku, we wtorki w godz. 15.30–18.30 na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w Katowicach (ul. Bankowa 11b, pokój 2.42).

Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 30 września 2022 roku. Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza rekrutacyjnego.

mężczyzna przemawia do grupy młodych ludzi, którzy siedzą na sali

fot. pexels.com