III Śląskie Forum Polityki Kryminalnej – zaproszenie

17.02.2023 - 17:10 aktualizacja 17.02.2023 - 17:10
Redakcja: Marek Suska

Rzecznik Praw Studenta i Doktoranta UŚ wraz z zespołem zaprasza do udziału w III Śląskim Forum Polityki Kryminalnej pt. Patologia w środowisku akademickim w perspektywie prawnej, kryminologicznej, socjologicznej, psychologicznej i medioznawczej. Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2023 roku.

Organizatorami wydarzenia są Wydział Prawa i Administracji UŚ, Redakcja „Forum Polityki Kryminalnej” oraz Koło Naukowe na rzecz Równości i Różnorodności UŚ.

Z uwagi na wdrażanie w Uniwersytecie Śląskim Planu Równości Płci, spośród patologii życia akademickiego, organizatorzy wydarzenia chcą szczególną uwagą objąć istniejące w środowisku akademickim przejawy dyskryminacji ze względu na płeć.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu: Patologia w środowisku akademickim | Facebook

zgłoszenie uczestnictwa czynnego i abstraktu/tematyki posteru – 15.03.2023

zgłoszenie uczestnictwa biernego – 04.05.2023