Juwenalia Śląskie i Śląski Studencki Festiwal Nauki laureatami nagród ProJuvenes 2016

07.11.2016 - 09:54 aktualizacja 07.11.2016 - 09:54
Redakcja: admin

Dwa wydarzenia współorganizowane przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego: Śląski Studencki Festiwal Nauki 2016 (w kategorii naukowy projekt roku) oraz Juwenalia Śląskie (w kategorii juwenalia) zostały laureatami w konkursie Nagród Środowiska Studenckiego ProJuvenes 2016 – organizowanym przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej konkursie mającym na celu wyróżnienie osób, organizacji i instytucji pracujących na rzecz i ze studentami.

Tegorocznymi laureatami zostali ponadto:

• studencki projekt roku – #ProtestPCz,
  • media studenckie – SETA – Studencka Telewizja Uniwersytetu Opolskiego,
  • kultura studencka – Chór i Orkiestra Smyczkowa Con Fuoco Akademii Górniczo-Hutniczej,
  • studia bez barier – Sekcja Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością Politechniki Wrocławskiej,
  • NGO – Fundacja Manus Politechniki Wrocławskiej.

Czwarta edycja uroczystej gali wręczenia Nagród Środowiska Studenckiego „ProJuvenes” odbyła się 4 listopada 2016 roku w Hotelu Novotel Airport w Warszawie.