Konferencja prasowa dotyczącej wyników warsztatów A<24 2018 x NOC

22.11.2018 - 15:46 aktualizacja 22.11.2018 - 15:46
Redakcja: admin

Warsztaty A<24 2018 x NOC są jednym z kluczowych wydarzeń A<FESTIVALu. Konferencja prasowa odbędzie się 25 listopada 2018 r. o godz. 10.00 w Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów im. Katarzyny Bochenek (pl.  Sejmu Śląskiego 2, sala 211). Będzie ona dotyczyć wyników pracy sześciu grup warsztatowych, w szczególności grupy „Metamorfozy”, która poruszyła temat rzeki Rawy.

Udział w konferencji wezmą członkowie zespołów, którzy pod patronatem  artystów i ekspertów z Uniwersytetu Śląskiego wypracowują rozwiązania mające przyczynić się do polepszenia jakości życia w mieście i rozwiązania konfliktów związanych ze zmianą charakteru funkcjonowania miasta w nocy.

A<FESTIVAL został objęty honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Andrzeja Kowalczyka.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: afestival.antyrama.org.