Konkurs fotograficzny dla studentów na zdjęcie do „Kalendarza CINiBA 2017”

02.06.2016 - 17:07 aktualizacja 02.06.2016 - 17:07
Redakcja: admin

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach (CINiBA) organizuje konkurs fotograficzny, którego efektem będzie wydanie kalendarza wspólnej biblioteki dwóch katowickich uczelni – Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Konkurs adresowany jest do studentów, jedna osoba może zgłosić maksymalnie trzy prace. Fotografie wykonane samodzielnie przez uczestnika konkursu można przesyłać na adres e-mail: konkurs@ciniba.edu.pl do 13 listopada 2016 r. Zgłoszenia należy opisać według szablonu: „tytuł zdjęcia, imię i nazwisko” oraz dane kontaktowe (adres, telefon, e-mail).

Lista laureatów zostanie ogłoszona najpóźniej 20 listopada 2016 r. szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl