Kursy języka koreańskiego w Instytucie Króla Sejonga na UŚ

30.09.2024 - 13:36 aktualizacja 30.09.2024 - 13:51
Redakcja: K.S

W związku z otwarciem Instytutu Króla Sejonga, na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach trwają zapisy na intensywny kurs języka koreańskiego w semestrze zimowym.

Kursy języka koreańskiego oferowane są zarówno tym, którzy planują rozpocząć swoją przygodę z językiem koreańskim, jak i tym, którzy chcieliby kontynuować naukę języka na wyższych poziomach. Uczestnikiem może zostać każda osoba zainteresowana.

Informacje o zajęciach:

• okres: od 01.10.2024 r. do 20.12.2024 r.
  • zajęcia: 2 x 120 minut w tygodniu (4 godziny zegarowe)
  • liczba godzin kursu: 48
  • miejsce kursu: Instytut Króla Sejonga (ul. Bankowa 14, Katowice)
  • koszt kursu: 550zł.

Zajęcia będą się odbywały w małych grupach (maksymalnie 6 osób). Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu poświadczonego przez Instytut Króla Sejonga.

Oprócz uczestnictwa w kursie, każdy słuchacz będzie miał bezpłatny dostęp do wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Instytut.

Wszystkich zainteresowanych kursami języka koreańskiego prosimy o uzupełnienie i odesłanie formularza.

Aby wziąć udział w kursie wymagana jest rejestracja.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e–mail: sejong@us.edu.pl.

Fundacja Instytut Króla Sejonga jest organem Ministerstwa Kultury, Sportu i Turystyki Republiki Korei, a prowadzone przez nią instytuty są obecne w 88 krajach świata. Celem Instytutu Króla Sejonga w Katowicach, który będzie prowadzony przez Uniwersytet Śląski oraz Sungshin Women’s University w Seulu, jest promocja języka koreańskiego przybliżenie specyfiki kultury koreańskiej wśród Polaków.

fot. Paweł Zakrajewski