Kursy maturalne na Uniwersytecie Śląskim – zapisy

18.06.2024 - 12:37 aktualizacja 18.06.2024 - 12:39
Redakcja: K.S

Trwają zapisy na 6-miesięczne kursy maturalne prowadzone przez Uniwersytet Śląski Maturzystów w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. To idealna okazja, aby przygotować się do egzaminu maturalnego pod okiem wykwalifikowanych wykładowców, w profesjonalnym środowisku akademickim.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy maturalne?

• profesjonalni nauczyciele: nasza kadra to doświadczeni nauczyciele z pasją do nauczania, którzy doskonale znają wymagania maturalne i potrafią przekazać wiedzę w przystępny sposób;
  • kompleksowy program: oferujemy kursy z wszystkich przedmiotów maturalnych, dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów;
  • praktyczne materiały: zapewniamy dostęp do szerokiej gamy materiałów dydaktycznych,
    w tym arkuszy egzaminacyjnych, które pomogą w efektywnej nauce;
  • nowoczesne metody nauczania: korzystamy z najnowszych metod i narzędzi dydaktycznych, które zwiększają efektywność nauki.

W ofercie znajdują się zajęcia z następujących przedmiotów:

• język polski – poziom podstawowy i rozszerzony,
  • matematyka – poziom podstawowy i rozszerzony,
  • biologia,
  • chemia,
  • geografia,
  • historia,
  • wiedza o społeczeństwie,
  • geografia,
  • fizyka,
  • historia sztuki,
  • motywy i symbole w sztuce na maturze z j. polskiego (przyspieszony kurs: 20 h).

Planowany termin uruchomienia kursów: październik/ listopad 2024.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, popołudniami i trwają 2,5 godziny zegarowej. Miejscem kursowych spotkań są sale Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisując się teraz na nasz kurs, otrzymacie dodatkową 10% zniżkę! To świetna okazja, aby zainwestować w swoją przyszłość i zaoszczędzić pieniądze.

Jak się zapisać?

1. Odwiedź stronę internetową;
  2. Wybierz kurs, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom;
  3. Zarejestruj się za pośrednictwem formularza.

Kontakt:

• e-mail: maturzysta@us.edu.pl
  • tel. 32 359 23 47; 665 331 617

Szczegółowe informacje na temat prowadzonych kursów znajdują się na stronie kursu.