Briefing prasowy zapowiadający 7. ŚFN KATOWICE oraz widowisko otwarcia EMN 2024

06.09.2023 - 15:53, aktualizacja 06.09.2023 - 15:53
Redakcja: OO

Briefing prasowy zapowiadający 7. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE oraz widowisko otwarcia Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 odbył się 6 września 2023 roku na płycie Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek”.

Relacja ze spotkania z mediami: www.slaskifestiwalnauki.pl/briefing-prasowy-sfn-2023-relacja-z-wydarzenia.

Szczegółowe informacje o inauguracji 7. ŚFN KATOWICE i EMNK 2024: us.edu.pl/inauguracja-7-sfn-katowice-i-emnk-2024.

7. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE organizują: Uniwersytet Śląski w Katowicach (lider i pomysłodawca przedsięwzięcia), Miasto Katowice (miasto gospodarz wydarzenia), Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (współgospodarze), a także Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, Politechnika Częstochowska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach.