Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Graduacja Programu Executive MBA

28.10.2022 - 16:06, aktualizacja 31.10.2022 - 08:32
Redakcja: AJS

21 października 2022 roku w Wielkiej Hali Dworu Artusa przy Długim Targu w Gdańsku odbyła się uroczysta graduacja Programu Executive MBA.

Po dwóch latach nauki, rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kompetencji pod okiem trenerów biznesu i wykładowców absolwenci odebrali dyplomy uzyskania tytułu Master of Business Administration. Uroczystość była połączona z inauguracją nowej edycji programu Executive MBA. Stanowiła też okazję do oficjalnego powitania nowych słuchaczy i słuchaczek.

Executive Master of Business Administration w Katowicach organizowany jest przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów we współpracy z Uniwersytetem Otwartym w Uniwersytecie Śląskim. To prestiżowy program kierowany do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menedżerskich, właścicieli firm i przedsiębiorców. Jego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, rachunkowości zarządczej, biznesu globalnego. Program walidowany jest przez IAE Aix–Marseille.

Obecnie trwa rekrutacja do kolejnej edycji programu. Szczegóły dostępne są na stronie: www.mba.us.edu.pl.

return to top