Oficjalnie otworzyliśmy nową siedzibę Studenckiej Rozgłośni Radiowej Egida

20.06.2024 - 13:47, aktualizacja 20.06.2024 - 14:21
Redakcja: PK

11 czerwca 2024 roku oficjalnie otworzyliśmy nową siedzibę Radia Egida. Od teraz nadajemy ze spinPLACE – centrum kreatywności i coworkingu mieszczącego się w Katowicach przy ul. Bankowej 5. Nowa przestrzeń stworzy naszym młodym radiowcom wyjątkowe możliwości rozwoju w wielu aspektach ich kariery. Nie tylko umożliwi im doskonalenie umiejętności dziennikarskich, ale również zapewni okazję do pogłębiania wiedzy i zdobywania praktycznego doświadczenia w różnych dziedzinach związanych z mediami. To miejsce, gdzie studenci będą mogli eksperymentować z nowymi formami przekazu, rozwijać swoje talenty w zakresie produkcji radiowej, prowadzenia audycji oraz współpracy z innymi specjalistami, co znacząco wzbogaci ich kompetencje zawodowe i twórcze.