Podpisanie listu intencyjnego o współpracy z Silesia Pro Active

13.12.2022 - 13:45, aktualizacja 16.12.2022 - 11:55
Redakcja: K.S

13 grudnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyło się podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy Uniwersytetu Śląskiego z fundacją Silesia Pro Active – organizatorem Silesia Marathon.

Celem współpracy będzie podejmowanie wspólnych działań informacyjno-edukacyjnych oraz współorganizacja wydarzeń promujących aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia w naszym regionie. Wzajemna wymiana wiedzy i doświadczeń pozwoli na realizację wielu wartościowych przedsięwzięć. Uniwersytet Śląski obejmie patronat nad jubileuszową 15. edycją Silesia Marathon, stając się tym samym partnerem największej imprezy biegowej w województwie śląskim.

Wydarzeniu towarzyszył briefing prasowy, podczas którego zebrani dziennikarze mogli zadać kilka pytań prof. dr. hab. Ryszardowi Koziołkowi – rektorowi Uniwersytetu Śląskiego oraz Aleksandrowi Fangorowi – przedstawicielowi Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ i Bohdanowi Witwickiemu – prezesowi fundacji Silesia Pro Active.

Zapisy na Silesia Marathon 2023 ruszają już 15 grudnia!

Rejestracja oraz pozostałe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: https://silesiamarathon.pl/rejestracja/#/.