ŚFN on Tour nad Rawą

26.04.2023 - 09:23, aktualizacja 26.04.2023 - 10:30
Redakcja: OO

We wtorek 25 kwietnia 2023 roku na terenie katowickiego kampusu Uniwersytetu Śląskiego odbył się „ŚFN on Tour. Rawa edition!”. W programie znalazły się m.in.: rozmowy o Zielonej Strefie Nauki w ramach Przystanku Nauka, pokazy naukowe, wspólne sprzątanie Rawy w ramach godzin dla Ziemi, malowanie ulicy Moniuszki w symbole związane z Rawą przez mieszkańców i studentów, joga i medytacja w zielonej przestrzeni, nauka nordic walking, a także planszówki.

Inicjatywa ŚFN on Tour to wyjazdowe pokazy festiwalowe (stoiska pokazowe realizowane przez wystawców Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE, spotkania z naukowcami, wykłady i inne atrakcje), realizowane w ramach mobilnej strefy gościnnie pojawiającej się podczas różnego typu wydarzeń sprzyjających promowaniu nauki.