Nabór do II edycji Katowickiego Diamentu Edukacyjnego

11.07.2024 - 08:25 aktualizacja 11.07.2024 - 15:06
Redakcja: K.S

Trwa zgłaszanie kandydatur do otrzymania nagrody „Katowicki Diament Edukacyjny”.

To szczególne wyróżnienie dedykowane jest uczennicom i uczniom katowickich szkół, mieszkającym w Katowicach, którzy nie tylko osiągają wysokie wyniki w nauce, ale również w dziedzinach, w których przyznawane są nagrody (nauki humanistyczne i języki obce, nauki ścisłe i przyrodnicze, przedsiębiorczość, kompetencje społeczne i obywatelskie, edukacja regionalna, kultura i sztuka oraz sport), swoją aktywnością wykraczają poza szkolne mury, osiągając znaczące sukcesy, rozwijając talenty i pasje, a swoją twórczą, zaangażowaną i prospołeczną postawą inspirują innych do rozwoju.

Celem nagrody jest wspieranie potencjału młodych katowiczan, promowanie ich talentów i osiągnięć, motywowanie do podnoszenia kluczowych kompetencji oraz tworzenie pozytywnych wzorców dla społeczności szkolnych.

Wnioski należy składać w szkole, do której uczęszczał kandydat w roku szkolnym 2023/2024, do 16 sierpnia 2024 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

grafika wydarzenia

troje młodych ludzi siedzi na ziemi z laptopami i książkami na kolanach