Nabór do letniej edycji Otwartych Kursów

15.06.2022 - 10:52 aktualizacja 20.06.2022 - 09:31
Redakcja: K.S

Uniwersytet Otwarty na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach uruchomił letnią edycję Otwartych Kursów. Jest to propozycja dla osób, które pomimo rozpoczynających się wakacji chcą poświęcić swój czas na samorozwój oraz zdobycie cennych umiejętności.

W tegorocznej edycji zostaną uruchomione trzy kursy:

• Świadomy copywriting – jak tworzyć teksty, które sprzedają?;
  • Warsztaty fotografii artystycznej, edycja III;
  • Design Thinking – nie róbcie tego w domu!

Program Otwartych Kursów obejmuje 30 godzin zajęć, w ramach których uczestnicy doskonalą umiejętności praktyczne, przydatne na rynku pracy, jak również rozwijają swoje pasje. Do oferty wracają warsztaty fotografii i copywritingu, prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Od tego roku uruchamiono również program obejmujący zagadnienie design thinking i twórczego oraz innowacyjnego sposobu rozwiązywania problemów.

Otwarte Kursy skierowane są do studentów i pracowników Uniwersytetu Śląskiego, ale także do osób spoza naszej wspólnoty akademickiej. Spotkania te wyróżnia praca w małych, kilkunastoosobowych grupach, nowoczesne programy i metody prowadzenia szkoleń, kadra praktyków oraz konkurencyjna cena. Ilość miejsc ograniczona.

Oferta kursów jest dostępna na stronie: https://www.uniwersytetotwarty.us.edu.pl/wykaz-kursow/.

Kilkoro ludzi siedzących przy dużym stole, na którym mają rozłożone laptopy i notatniki

fot. fauxels | Pexels