Nabór do programu Executive MBA przedłużony

05.07.2024 - 09:43 aktualizacja 05.07.2024 - 09:43
Redakcja: PK

Chcesz się rozwijać, nabywać nowe umiejętności i poszerzać zakres kompetencji w zarządzaniu biznesem? Informujemy, że przedłużyliśmy rekrutację na program Executive Master of Business Administration w Katowicach, organizowany przez Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów (GFKM) we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach. To wyjątkowa okazja, aby podnieść swoje kwalifikacje menedżerskie i zdobyć cenione na rynku pracy kompetencje.

Jest to prestiżowy program kierowany do kadry zarządzającej na najwyższych stanowiskach menedżerskich, właścicieli firm i przedsiębiorców. Jego ukończenie stanowi formalne potwierdzenie uzyskania kwalifikacji menedżerskich na poziomie światowym i zdobycia wiedzy m.in. w zakresie zarządzania strategicznego i finansowego, zachowania w organizacji czy podejmowania decyzji menedżerskich. Dyplom EMBA jest elementem osobistej marki menedżera i menedżerki oraz synonimem szerokiej i praktycznej wiedzy biznesowej – niezależnie od specjalizacji, branży czy wykonywanych zadań.

Dlaczego warto dołączyć?

• program Executive MBA GFKM to proces wszechstronnego rozwoju, obejmujący szerokie spektrum nowoczesnej wiedzy biznesowej oraz rozwój osobistych kompetencji menedżerskich i przywódczych;
  • uczestnicy programu to doświadczeni menedżerowie z różnych branż, co umożliwia wymianę doświadczeń, poznanie sprawdzonych rozwiązań i wzajemną inspirację: networking zapewnia wartościowe indywidualne i firmowe kontakty biznesowe;
  • absolwenci programu zajmują wysokie stanowiska w organizacjach w Polsce i na świecie: ukończenie programu umożliwia wstąpienie do prestiżowego grona Absolwentów Programu Executive MBA GFKM i międzynarodowej społeczności posiadaczy Dyplomu MBA.

Nie przegap szansy na rozwój swojej kariery menedżerskiej!  Dołącz do grona przyszłych liderów biznesu i zainwestuj w swoją przyszłość z Uniwersytetem Śląskim i GFKM. Rekrutacja trwa do 2 września 2024 roku.

Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronach: https://mba.us.edu.pl/ oraz https://gfkm.pl/mba/, a także na Facebooku.

Rekrutacja trwa Executive MBA Katowice. Zdjęcie przedstawia dwie kobiety i mężczyznę w oficjalnych strojach rozmawiających ze sobą