Oferty pracy i praktyk dla studentów i absolwentów

27.01.2016 - 14:17 aktualizacja 27.01.2016 - 14:17
Redakcja: admin

Serwis www.biurokarier.edu.pl jest internetową platformą, która umożliwia studentom i absolwentom zapoznanie się z ofertami pracy, praktyk i staży, a także stworzenie własnego profilu zawodowego. Portal został utworzony z myślą o ułatwieniu kontaktów między pracodawcami a studentami i absolwentami. Serwis jest unikatową platformą dającą możliwość umieszczania CV i ofert pracy.

Platforma jest wspólnym przedsięwzięciem kilku uczelni: Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Opolskiego, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Każda oferta pracy, praktyk, staży i wolontariatu zgłaszana do biur karier poszczególnych uniwersytetów umieszczona zostaje na tej unikatowej platformie. W praktyce oznacza to gromadzenie ofert z całej Polski. Siłą serwisu jest to, że mając dostęp nie tylko do ofert udostępnianych przez rodzime biuro karier, ale także do innych propozycji, studenci i absolwenci mają większe szanse na zatrudnienie.

Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie: www.biurokarier.edu.pl.