Piąty numer „No Limits” – czasopisma popularnonaukowego UŚ

20.04.2022 - 11:59 aktualizacja 22.04.2022 - 08:07
Redakcja: wcyg

Ukazał się kolejny numer „No Limits” – czasopisma popularnonaukowego Uniwersytetu Śląskiego, przybliżającego działalność naukowo-badawczą naszej uczelni. Tematem przewodnim piątego numeru jest człowiek w mieście i jego relacja z miejskim otoczeniem.

W najnowszym wydaniu można przeczytać m.in. o społecznym znaczeniu miejskich przestrzeni publicznych, architekturze aglomeracji przemysłowych, złożoności miejskiego ekosystemu i jego zielonej infrastrukturze, a także dowiedzieć się, czym jest miasto smart.

Półrocznik „No Limits” przybliża nowatorskie i interesujące badania naukowe realizowane na Uniwersytecie Śląskim lub we współpracy z naszą uczelnią. Czasopismo skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, a zwłaszcza do osób zainteresowanych odkryciami w świecie nauki, techniką, nowymi materiałami i technologiami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

„No Limits” wydawane jest na certyfikowanym papierze ekologicznym zarówno w wersji polskojęzycznej, jak i anglojęzycznej. Nakład każdej z nich to 1000 egzemplarzy.

» Przejdź na stronę czasopisma „No Limits”

Okładka piątego numeru „No Limits”