50 Tygodni w Mieście Nauki

Zapraszamy Cię to odwiedzin kluczowego pasma w ramach Europejskigo Miasta Nauki Katowice 2024. 50 tematów, setki realizacji (imprez, spotkań, konferencji, warsztatów), związanych z nauką, która wspiera codzienność. Weź udział osobiście, zdalnie – zaproś znajomych, stań się aktywnym uczestnikiem wydarzeń w wybranym tygodniu. Jeśli ma pytania, zapraszamy do kontaktu z biurem EMNK lub bezpośrednio z kuratorami i producentami poszczególnych Tygodni. Adresy mailowe znajdziesz na stronach związanych z EMNK 2024 lub w serwisach ich macierzystych uczelni i instytucji, które reprezentują. W razie problemów – pamiętaj, zawsze pomożemy.

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć ideę Europejskiego Miasta Nauki – przejdź do sekcji materiałów dostępnych w serwisie ISSUU – umieścilśmy tam wszystkie niezbędne materiały. Sprawdź, poleć znajomym lub osobom, które chcą aktywnie uczestniczyć w tym wspólnym święcie nauki!

Zgłoś swój udział!

Czekamy na działania i inicjatywy, które wkrótce będą miały szansę dołączyć do już przygotowanej oferty. Propozycje można przekazywać na adres mailowy emn@us.edu.pl (w treści maila i temacie proszę wskazać, jakiego tygodnia dotyczy dana propozycja). Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie propozycji – przyjęliśmy zasadę według której program każdego tygodnia tematycznego zostaje zamknięty na 8 tygodni przed jego rozpoczęciem (za wyjątkiem początkowych 8 tygodni 2024 roku).