Certyfikaty e-nauczyciela dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego

23.06.2016 - 09:21 aktualizacja 23.06.2016 - 09:21
Redakcja: admin

21 czerwca 2016  roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie podczas seminarium Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego miało miejsce wręczenie certyfikatów e-nauczyciela. Dokument ten jest potwierdzeniem kompetencji w zakresie tworzenia treści oraz prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. Do tegorocznej edycji zgłoszonych zostało ponad 50 osób. Certyfikat przyznano 27 kandydatom z polskich uczelni. Wśród nich znaleźli się również przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego: dr Beata Gałan i dr Joanna Janusz z Zakładu Glottodydaktyki i Kształcenia na Odległość, dr inż. Jolanta Szulc z Zakładu Bibliotekoznawstwa oraz mgr Ryszard Kalamarz – kierownik Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.

W uroczystości wzięła udział prof. dr hab. Halina Widła – pełnomocnik rektora ds. kształcenia na odległość.