Fest Design – festiwal dla naukowców, popularyzatorów, studentów i doktorantów

12.04.2016 - 12:42 aktualizacja 12.04.2016 - 12:42
Redakcja: admin

Promocja współpracy pomiędzy naukowcami i projektantami jest jednym z celów Fest Design – spotkania organizowanego dla naukowców, badaczy, popularyzatorów, studentów, doktorantów, praktyków i teoretyków. Na festiwal składają się dwa dni warsztatów oraz konferencja, podczas których uczestnicy zastanawiać się będą:

• co nauka może dać projektowaniu, a jak projektowanie może wspomagać projekty naukowe?
  • jaka jest rola stosowania środków wizualnych w prezentacji treści naukowych i popularyzatorskich?
  • na czym polega specyfika projektowania graficznego na potrzeby nauki?

Fest Design rozpocznie się 20 kwietnia 2016 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Organizatorem jest firma PPHU Postęp sp. z o.o.

Szczegółowe informacje oraz program spotkania dostępne są na stronie: http://festdesign16.evenea.pl